جزایری گفت: منطق دشمن این است که باید با تکرارِ پدیده ها، مرتب برای آن حاشیه سازی کنیم تا به نتیجه برسیم.

دشمن سال هاست که به سپاه و بسیج حمله می کند و خسته هم نمی شودبه گزارش حوزهدفاعی امنیتیگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح امروز یکشنبه 7 مردادماه در برنامه <<رویداد>> رادیو با اشاره به هجمه رسانه ها و تمداران آمریکایی به سپاه قدس و فرمانده آن، گفت: این موضوع چیز جدیدی نیست. اگر سابقه تهاجمات آمریکا در عرصه های مختلف را رصد کنیم به نکات مهمی دست پیدا می کنیم. آمریکایی ها همواره تلاش کردند به نقاط اصلی قوت نظام ضربه وارد کنند و آن را در برنامه دائمی خودشان قرار داده اند و سعی می کنند با عناصر عملیات روانی این استراتژی را ادامه دهند.

وی افزود: حمله به مدل حکومت و ولایت فقیه یک موضوع بدیع در جهان امروز است که از روز نخست انجام داده اند و امروز نیز ادامه می دهند. همچنین سال های سال است که به سپاه و بسیج حمله می کنند و خسته هم نمی شوند. منطق آنها این است که پدیده ها را باید تکرار کنیم و اگر می خواهیم در یک موضوع نتیجه بگیریم، باید مرتب برای آن حاشیه سازی کنیم تا بعدا اثرگذار باشد. این ت را علیه سپاه پاسداران در منظر افکار عمومی داخلی و خارجی به کار برده اند تا ذهنیت آن ها را مخدوش کنند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان در مسیر سمپاشی علیه سپاه موفقیت های جزئی کسب کرده اند، افزود: البته با وجود تریبون های حرفه ای که در اختیار دارند، نتوانستند روی مخاطبشان اثری که انتظار داشتند، بگذارند.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها از دست انقلاب اسلامی ناراحت و عصبانی هستند و دچار انفعال شدند و به هر دری که زدند، در برابر انقلاب اسلامی با ناکامی مواجه شدند. از همان روزهای ابتدایی اقدامات زیادی علیه ایران شکل دادند، به عنوان نمونه جنگ طولانی هشت ساله را علیه ایران ترتیب دادند. در آن جنگ عراق در ظاهر با ما می جنگید، اما اصل صحنه را آمریکایی ها می چرخاندند؛ این ادعا و تحلیل بنده نیست بلکه اسناد این موضوع را تائید می کنند.

جزایری در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی و موقعیت جمهوری اسلامی در منطقه و جهان گفت: وقتی وضعیت ی، فرهنگی و نظامی آمریکایی ها را ببینید، متوجه می شوید آنها از دست ایرانی ها عصبانی هستند. آمریکایی ها با روحیه انقلاب اسلامی و نفی سلطه گری و سلطه پذیری که پیام انقلاب است، مشکل دارند.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

ها ,آمریکایی ,سپاه ,کنیم ,موضوع ,های ,آمریکایی ها ,است که ,به سپاه ,می کنند ,ها را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلنوشته‌های محیا حـــِـــرزِ رحمتـــــ parfeahale ژینا کالا افشاء و نقد انحرافات شیعه و سنی eriket ان الله یامربالعدل والاحسان.هدایت بجزنیکی وعدل نیست ودین جزتعقل دراین امر نیست.علم چندان که بیشتر خوانی.چون به حق نگروی تونادانی aminmiral بیت ساز فان باران | سایت تفریحی و سرگرمی | باران چت | چت باران