سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به سخنان اخیر مقامات مختلف آمریکا واکنش نشان داد.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به سخنان اخیر مقامات مختلف آمریکابه گزارش حوزهت خارجی گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛بهرام قاسمی،سخنگوی وزارت امور خارجهکشورمان در واکنش به تازه ترین سخنان مقامات مختلف آمریکا که همزمان با تهدید، درخواست مذاکره با ایران را مطرح می کنند، اظهار داشت: ملت شجاع، متمدن و تاریخ ساز ایران همواره و در طول تاریخ پر افتخار خود با بهره مندی از فرهنگ غنی، هوش و خرد، به هنگام و در جای خود، تهدید را با تهدید و تکریم را با تکریم پاسخ داده است و هیچگاه در برابر زیاده خواهی، سلطه جویی و فشار، لحظه ای در دفاع و حفاظت از حقوق مردم، تمامیت ارضی و استقلال ایران تعلل نکرده و نخواهد کرد.

قاسمی بار دیگر به مقامات دولت آقایترامپتوصیه کرد تصور مذاکره یک سویه و از سر زیاده جویی و در سایه تهدید با ایران سرفراز را برای همیشه به فراموشی سپرده و در پی تکرار تجارب شکست خورده و دیرین خود نباشند.

بیشتر بخوانید:واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات وزیر خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه ادامه داد: ایالات متحده باید بیش از بیش بداند که جهان کنونی و عصر حاضر ، دوران سلطه جویی و تحکم و یک سویه نگری نیست. نگاهی به افکار عمومی جهان و تصویر منفی آنان از عملکرد دولتآمریکا، نشانی از تغییر و تحول عمیق و کلان در عرصه بین المللی است. آمریکا باید حد و اندازه خود را نگه دارد و جایگاه خود را در این عصر و زمان بازشناسد و جد و جهد بیشتری برای فهم جایگاه، شان و نقش ایران بزرگ نماید.

قاسمی تاکید کرد: امروز هم چون دیروز و بیش از آن اعتمادی به گفتار و کردار دولتمردان آمریکا برای گفتگو آنهم از نوع آمریکایی آن وجود ندارد.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

آمریکا ,وزارت ,خارجه ,واکنش ,مقامات ,سخنگوی ,سخنگوی وزارت ,و در ,مقامات مختلف ,وزارت امور ,جویی و ,مقامات مختلف آمریکا ,سخنگوی وزارت خارجه ,واکنش سخنگوی وزارت ,اخیر مقامات مختلف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کارت همیار شهید cartester سایت مسابقات ایرانسل وکلای حامیان عدالت آهنگ مجاز ایرانی shayandiba روابط عمومی شوتوکان جهانی WUKA abschertighsys sabarayanet سرشار از زندگی