هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در جلسه روز چهارشنبه خود به عبدالناصر همتی به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی رای اعتماد داد.

تقدیر رئیس جمهور: سیف مدیری ارزشمند با خدمات ارزنده است که در برابر بی انضباطی موسسات مالی غیر مجاز ایستادبه گزارشحوزه دولتگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در جلسه روز چهارشنبه خود به عبدالناصر همتی به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی رای اعتماد داد.

هیات دولت همچنین از خدمات و تلاش های ولی الله سیف در دوران تصدی ریاست بانک مرکزی تقدیر کرد.

رئیس جمهور اعتماد قاطع دولت به آقای همتی را به عنوان رئیس کل بانک مرکزی به ایشان تبریک گفت.

حجت الاسلام والمسلمین ، آقای همتی را فردی تحصیل کرده، آگاه و دارای تجربیات ارزنده در بانک و بیمه، با نشاط، فعال و دارای روحیه، قوی و خوب و دارای توان معرفی کرد.

رئیس جمهور اصلاح نظام بانکی، ت های مالی، پولی و بهبود روابط بانکی با دنیا و توسعه پیمان های پولی دو جانبه، حفظ و مراقبت از ذخائر ارزی را از اولویت های رئیس کل جدید بانک مرکزی دانست و کلیه اعضای دولت را به همکاری با ایشان توصیه کرد.

وی با تشکر از آقای سیف، ایشان را مدیری بسیار سالم و ارزشمند دانست که با جدیت تمام ت های دولت را اجرا می کرد. دکتر ایستادگی در برابر مؤسسات مالی، اعتباری غیرمجاز که به ایجاد انضباط بیشتر و قاعده مند شدن این مؤسسات منجر شد را از خدمات ارزنده دوره مدیریت آقای سیف دانست.

تصویب آیین نامه اجرایی مربوط به واگذاری تعدادی از واحدهای مسکن مهر به مستمری بگیران کمیته امداد و سازمان بهزیستی

هیات دولت در ادامه با هدف تعیین تکلیف تعداد 50 هزار باب از واحدهای مسکن مهر تکمیل شده یا نیمه تمام فاقد متقاضی و نیز به منظور حمایت از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور، آیین نامه اجرایی مربوط به واگذاری واحدهای مسی یاد شده به مستمری بگیران دو نهاد مذکور را به تصویب رساند.

به موجب این آیین نامه، وزارت راه و شهرسازی موظف است فهرست تمامی واحدهای مسکن مهر تکمیل شده یا نیمه تمام فاقد متقاضی این آیین نامه را به انضمام مشخصات کامل آنها در تمامی شهرهای کشور تهیه و حداکثر ظرف مدت 10 روز پس از ابلاغ این آیین نامه، به نهادهای حمایتی و بانک عامل اعلام نماید. این وزارتخانه همچنین موظف است براساس فهرست اعلامی نهاد حمایتی، نسبت به ثبت مشخصات متقاضیان در سامانه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر با تعیین مشخصات کامل پروژه اقدام کند.

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی به سیل زدگان خراسان جنوبی

با تصویب هیات وزیران، مبلغ 121 میلیارد و 75 میلیون ریال اعتبار به منظور جبران خسارت و بازسازی واحدهای مسی خسارت دیده ناشی از سیل ماه های فروردین و اردیبهشت سال 1397 و سیل و فرونشست زمین در اسفند ماه سال گذشته در شهرستان های استان خراسان جنوبی و تکمیل باند امداد و نجات شهرستان فردوس اختصاص یافت.

اعتبار یاد شده شامل کمک بلاعوض برای 3 متوفی حادثه سیل به ازای هر نفر 50 میلیون ریال، اعتبار بلاعوض جهت تعمیر 7 واحد مسی شهری و روستایی به ازای هر واحد 20 میلیون ریال و اعتبار بلاعوض برای بازسازی یک واحد مسی شهری به مبلغ 60 میلیون ریال و 13 واحد مسی روستایی به ازای هر واحد 50 میلیون ریال اختصاص می یابد.

دولت همچنین با اختصاص مبلغ 1006 میلیارد و 540 میلیون ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت به آسیب دیدگان ناشی از سیل در استان خراسان جنوبی با سود و کارمزد 4 درصد در مناطق روستایی و 5 درصد در مناطق شهری موافقت کرد.

تسهیلات بانکی مذکور به منظور بازسازی یک واحد مسی شهری خسارت دیده به مبلغ 400 میلیون ریال و 13 واحد مسی روستایی به ازای هر واحد 300 میلیون ریال، تعمیر 7 واحد مسی شهری و روستایی به ازای هر واحد 120 میلیون ریال، تأمین لوازم معیشتی 14 واحد مسی به ازای هر واحد 100 میلیون ریال و نیز کشاورزان خسارت دیده به ازای هر هکتار حداکثر 30 میلیون ریال اختصاص خواهد یافت.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

واحد ,میلیون ,مسی ,ریال ,بانک ,دولت ,میلیون ریال ,ازای هر ,واحد مسی ,به ازای ,بانک مرکزی ,واحد مسی روستایی ,استان خراسان جنوبی ,نامه اجرایی مربوط ,جمهوری اسلامی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت لوازم خانگی بهینه سازی سایت|سئو وب سایت پمپ لوارا LOWARA ایتالیا|الکتروپمپ لوارا|پمپ آب لوارا loading321 میانه ی میدان این سایت من است پی سی نوین ، آموزش رایانه و کامپیوتر فروشگاه سایت بلاگ بیست فروشگاه گن و تی شرت لاغری مردانه و زنانه مطالب اینترنتی