رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: درخواست کناره گیری از همه مسئولیت های دولتی را تقدیم رئیس جمهور کردم.

نوبخت: آمادگی دارم هرچه سریع تر از دولت کناره گیری کنم/درخواست کناره گیری از همه  مسئولیت های دولتی را به رئیس جمهور تقدیم کردمبه گزارش حوزهدولتگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره مصوبات امروز جلسه هیئت دولت گفت: عمده وقت دولت به تصویب آیین نامه ای در خصوص چگونگی واگذاری 50 هزار واحد مسکن مهر که فاقد متقاضی است اختصاص یافت.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا تغییرات کابینه شامل سازمان برنامه و بودجه نیز می شود، تصریح کرد: بعد از بروز نابسامانی ها انتظار و مطالبه مردم این بود که وضعیت بازار ارز بهبود پیدا کند؛ این موضوع با ترمیم و تغییر کابینه و تیم اقتصادی دولت همراه دانسته شد.

نوبخت تاکید کرد: بدون اینکه موضوع ارز و ت های بانک مرکزی در این زمینه و نابسامانی های بازار کالا ارتباطی با سازمان برنامه و بودجه داشته باشد، ترجیح دادم برای اینکه زمینه برای اصلاح فراهم شود و دست رئیس جمهور باز باشد، داوطلبانه و شخصا از تمام مسئولیت های موجود دولت کناره گیری کنم.

وی در همین خصوص گفت: صمیمانه این استعفا را به آقای رئیس جمهور تقدیم کردم، اما عده ای گفتند فداکاری شده و برخی نیز گفتند فضاسازی شده که تسویه حساب ی شود. از همه درخواست می کنم بیش از هر چیز نگران مردم باشیم.

**آمادگی دارم از دولت کنار بروم

نوبخت با بیان اینکه الان وقت تسویه حساب ی نیست، تصریح کرد: می خواهم به تدریس در کلاس درس بپردازم و کنار دانشجویان باشم. حتی اگر یک در هزار وضعیت با تغییر من بهتر می شود، آمادگی دارم که از دولت کنار بروم. اگر برخی فعالان ی رضایت خدا را در نظر نمی گیرند، مراعات مردم را بکنند و دنبال تسویه حساب نباشند.

وی با بیان اینکه آقای بیش از 30 سال است که من را می شناسد و امیدوارم که تصمیم مقتضی را بگیرند، یادآور شد: من نتوانستم اقای رئیس جمهور را برای این کار قانع کنم. امیدوارم که ایشان تصمیم مقتضی را بگیرند. البته از طرفی اصرار بر ترک مسئولیت آن هم در شرایط فعلی یک جور فرصت طلبی به نظر می رسد و ممکن است عده ای بگویند افرادی به دنبال عافیت طلبی هستند.

نوبخت اضافه کرد: رئیس جمهور آنچه که مصلحت مردم و اقتضای شرایط باشد را در زمینه تغییرات دیگر در کابینه پیگیری خواهند کرد چرا که به رای مردم متعهد است.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

دولت ,رئیس ,مردم ,اینکه ,جمهور ,نوبخت ,رئیس جمهور ,و بودجه ,برنامه و ,سازمان برنامه ,تسویه حساب ,رئیس سازمان برنامه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cloud-porohe thydebersa تفریح و سرگرمی بازرگانی رحیم زاده Wholesale NHL Pittsburgh Penguins Jerseys: The Favorite of Many Sports Fans. روستای پیرده کانکس بد و بس نداشتن اعتماد به نفس کانون بازیابی اطلاعات