عناصر تروریستی مسلح ۲۱ دستگاه اتوبوس حامل ساکنان فوعه و کفریا را در گذرگاه <<العیس>> به گروگان گرفته اند.

تروریست های مسلح ۲۱ دستگاه اتوبوس را در گذرگاه <<العیس>> سوریه به گروگان گرفتندبه گزارش حوزهتحولات منطقهگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عناصر مسلح 21 دستگاه اتوبوس را در گذرگاه <<العيس>> سوريه به گروگان گرفته اند.

این اتوبوس ها حامل ساکنان دو منطقه شیعه نشین فوعه و کفریا دراستان ادلبهستند که بر اساس توافقی که بین دولت سوریه وعناصر مسلحبدست آمده است قصد داشتند به گذرگاه الحاضر-العیس در جنوب استان حلب وارد شوند. بر اساس این توافق ده ها فرد مسلح بازداشتی نزد دولت سوریه آزاد و به عناصر مسلح در ادلب تحویل می شوند.

بیش از 9 هزار سوری از ساکنان دو منطقه شیعه نشین فوعه و کفریا در استان ادلب بر اساس توافقی که بین دولت سوریه و عناصر مسلح بدست آمده است در حال ورود به گذرگاه الحاضر-العیس در جنوب استان حلب هستند. نخستین گروه از ساکنان فوعه و کفریا به مراکز اسکان در جبرین رسیده اند.

عناصر مسلح به ساکنان فوعه و کفریا که در حال خارج شدن از این دو منطقه هستند تعرض و به سوی اتوبوسهای حامل آنها سنگ پرتاب می کنند که شیشه های بیشتر این خودروها شکسته است.

بر اثر حمله تروریست های مسلح به اتوبوس های حامل اهالی فوعه و کفریا،چهل نفر زخمی شدند. تعدادی از زخمی شدگان ن و کودکان هستند.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

مسلح ,فوعه ,اتوبوس ,کفریا ,عناصر ,گذرگاه ,فوعه و ,و کفریا ,عناصر مسلح ,را در ,در گذرگاه ,گذرگاه الحاضر العیس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

CRM blog hamyarins مبلمان اداری مطالب اینترنتی خلاقیت و هنر گرافیک مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی amozesh-seo کلینیک های برتر گفتاردرمانی و کاردرمانی intel98