دبیر کل حزب ایران زمین گفت:مردم از وضع موجود راضی نیستند در حالی که اقازاده ها به ویژه خواری و اختلاس ادامه می دهند.

ابو القاسم رئوفیان دبیر کل حزب ایران زمین در گفتگو با خبرنگاراحزاب و تشکل های گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر محوریت تیم اقتصادی و هماهنگی دستگاه ها، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشاتی که به مناسبت های مختلف در امر اقتصاد با دولت داشتند،همواره بر حل مشکلات معیشتی مردم تأکیداتی کرده اند.

دبیر کل حزب ایران زمین ادامه داد:مسئله اقتصاد از مهمترین و الویت دار ترین مسائل کشوراست، که هر چه سریعتر با حسن تدبیر ، تیم اقتصادی هماهنگ ، متخصص، وزرای لایق و شایسته در کابینه و دیگر سطوح مدیریتی کشور بایدحل شود.

وی تصریح کرد: اگر بحران امروز کشور به سونامی تبدیل شود، هیچ فردی توان مقابله با آن را ندارد ، امروز بیش از هر زمان دیگری دولت باید خطر را احساس کند لذا مردم از وضع موجود راضی نبوده و فشارهای سنگین بر دوش طبقه مستضعف وارد می شود در صورتیکه آقازاده ها به ویژه خواری و اختلاس های خود ادامه می دهند.

رئوفیان با بیان اینکه ویژه خواری ها در هر 3 قوه وجود دارد، گفت: متأسفانه این ویژه خواری ها وهن نظام جمهوری اسلامی است و مقام معظم رهبری نگرانی شدیدی داشتند و فرمایشات ایشان به نحوی بود که تمام مسئولان قوا و به ویژه مدیرانی که در امر اقتصاد فعال هستندرا دربرمی گرفت.

دبیر کل حزب ایران زمین با بیان اینکه برخی قلم به دست مطالبی را در دیدار با مقام معظم رهبری یادداشت می کنند، گفت: احساس می شود این افراد خیلی مصمم و مسر هستند که پس از جلسه فرصت مطالعه فرمایشات رهایی بخش رهبری را هم ندارند و به محض خروج از جلسه نسخه شفا بخش رهبر انقلاب را تجویز و جامعه عمل می پوشانند، اما واقعیت اینگونه نیست.

وی ادامه داد: مقام معظم با تاکیید به برخورد با فساد فرمودند؛ با دستمال آلوده شیشه تمیز نمی شود در این شرایط مسئولانی که صحبت های رهبری را شنیده و آن را تکرار می کنند حتما این فرمایشات را متوجه خود بدانند لذا انان باید نسخه های شفا بخش رهبری را جامه عمل بپوشانند نه اینکه حرف ها را برای ملت دوباره تکرار کنند.

وی در ادامه افزود: آنها باید به صحبت های رهبری توجه و آن را جدی بگیرند تا قادر به غلبه بر بحرانی که امروز یکی از شدیدترین مصائب تحمیل شده به ملت است باشند،لذا مصیبتی بالاتر از این نیست که بعد از 40 سال این وضع اقتصادی مردم باشد و این همه فشار به جامعه تحمیل شود.

دبیر کل حزب ایران زمین در پایان خاطرنشان کرد:معتقدم همه قوا باید اظهارات رهبری را خطاب به خود ببینند و مشکل را گردن یکدیگر نیندازند، همه باید تلاش کنند تا مشکلات رفع شود.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

های ,ها ,مقام ,ویژه ,خواری ,فرمایشات ,دبیر کل ,مقام معظم ,ایران زمین ,حزب ایران ,کل حزب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ من دانستنی ها مطالب اینترنتی ـصــــــراطــ sepantaseo مرجع دانلود پروژه و سینک آماده ادیوس afogato وبلاگ شخصی امید محمدی کیلیک مدرسه، کلیک مدرسه سرکتاب رایگان,09016408686,دعانویس تضمینی,09016408686