رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر رئیس جمهور به هر دلیلی به جمع بندی درباره تغییر تیم اقتصادی خود نرسد، باید منتظر اقدام مجلس باشد.

اگر رئیس جمهور تیم اقتصادی را تغییر ندهد، باید منتظر اقدام مجلس باشدحمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در گفت وگو باخبرنگار مجلسگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه رئیس جمهور باید تیم اقتصادیش را تغییر دهد، گفت: اگر دولت این اقدام را انجام دهد هزینه کمتری داشته و سرعت را بیشتری می کند، دیگر آنکه آقای راحت تر می تواند برای این تیم جایگزینی انتخاب کند.

وی ادامه داد: در حقیقت اقدام دولت برای تغییر تیم اقتصادی در شرایط فعلی این پیام را به جامعه می رساند که مجلس در این موقعیت به دنبال کمک به دولت است نه تضعیف آن، اما اگر رئیس جمهور به هر دلیلی به جمع بندی درباره تغییر تیم اقتصادی خود نرسید آنگاه باید منتظر اقدام مجلس باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به تعطیلی دو هفته ای خانه ملت هم تصریح کرد: قرار بود در صورت ارائه لایحه اقتصادی از سوی دولت، نمایندگان به مجلس بازگردند، اما آیا آن لایحه حلال مشکل بوده و اصولا نیازی به ارائه لایحه جدیدی هست؟

حاجی بابایی با تاکید براینکه دست دولت در تمام زمینه ها کاملا باز بوده و می تواند اقدام کند، افزود: اقدام برای مبارزه با مفاسد نیاز به قانون دارد؟ اینکه اجازه ندهیم دلار ۴۲۰۰ تومانی را بیجا هزینه کنند نیاز به قانون جدیدی در مجلس دارد؟ اینکه باید بررسی شود چرا و چگونه خودرو وارد می شود، نیاز به قانون دارد؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار کرد: زمانی که روز شنبه به مجلس آمدم، تقریبا پرنده ای پر نمی زد و تعطیل بود آن هم در این موقعیت بسیار حساس و با وضعیتی که مردم می خواهند کاری انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: واقعا حس کردم این جمله که مجلس باید در راس امور باشد با این وضعیت موجود چگونه با یکدیگر قابل جمع هستند.

وی اظهار کرد: آیا مجلس می تواند اعلام کند در این دو هفته گذشته در راس امور بوده است؟ اکنون کمیسیون ها و هیئت رئیسه باید ساعت به ساعت بر اقدامات دولت و مسایل کشور نظارت کنند.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

مجلس ,اقدام ,رئیس ,دولت ,تیم ,تغییر ,تغییر تیم ,رئیس فراکسیون ,تیم اقتصادی ,به قانون ,در این ,رئیس فراکسیون نمایندگان ,فراکسیون نمایندگان ولایی ,باید منتظر اقدام ,بندی درباره تغییر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

news-tv-ir riva فان کده | سرگرمی | جوک | طنز | اس ام اس جیرجیرکِ نارنجی firewood دانلود مرورگر hoghooghdan سایت رسمی خواننده و ترانه سرا محمدحیدری rotegichoo مطالب متنوع کامپیوتر و فناوری اطلاعات