عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: اصلاحات در حال حاضر انسجام ندارد و برخی محافل اصلاح طلب با اخذ امتیاز از سکوت می کنند.

ریش سفید نمایندگان اصلاح طلب تحرک لازم را ندارد/برخی محافل اصلاح طلب با اخذ امتیاز از  سکوت می کنند

ابوالفضل شکوری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت وگو با خبرنگاراحزاب و تشکل های گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛درباره عملکرد عارف در مقام رئیس فراکسیون امید اظهار کرد: عارف به عنوان ریش سفید و بزرگ نمایندگان اصلاح طلب تحرک لازم را ندارد و در حد یک نماینده معمولی مانند صادقی یا مطهری هم فعال نبوده همچنین در مقابل مسائل مختلف واکنش کارآمدی نشان نمی دهد،بنابراین رئیس فراکسیون امید نیز به اندازه خود در این نابسامانی مقصر است.

فعال ی اصلاح طلب ضمن انتقاد از روند فعالیت نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد:رئیس فراکسیون امید باید منتقد عملکرد خود و نمایندگان بی خاصیت، فاقد تخصص و انگیزه لازم در عرصه ملی و دینی برای حل مشکلات کشور باشد، چراکه نظام با معضلاتی خطرناکی روبرو شده که در این شرایط مجلس بی تخصص و دولت بی تحرک است.

شکوری ادامه داد:معتقدم رهبر معظم انقلاب باید قوای سه گانه را وادار به تجدید قوا کرده تا در این جنگ اقتصادی پیروز میدان باشیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به این سوال که آیا تاکنون جریان اصلاحات برای تغییر کابینه پیشنهاداتی به دولت داشته است، گفت: اصلاحات در حال حاضر انسجام لازم را ندارد لذا شورای عالی تگذاری و احزابی همچون اعتماد ملی و اتحاد ملت ساز خود را می زنند و به طور موردی نیز بعضی از محافل اصلاحات با اخذ امتیاز از سکوت اختیار می کنند.

شکوری در پایان خاطرنشان کرد: جناح های ی منافع شخصی را کنار گذاشته و همگی در این شرایط حساس باید در راستای وحدت ملی گام بردارند تا مشکلات اقتصادی مردم و جامعه رفع و کشور سربلند شود.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

ملی ,لازم ,ندارد ,طلب ,اصلاح ,اصلاحات ,اصلاح طلب ,اعتماد ملی ,در این ,رئیس فراکسیون ,اخذ امتیاز ,برخی محافل اصلاح

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سخنان بزرگ شیروان ،جملات عاشقانه محصولات گرمایشی خرید و دانلود از سایت فری پیک Freepik.com bentozahra ســـــــوته دلان ... teimouri6 چنگ دل harmonyibaran افراکایا pichakbvector