حملات موشکی و توپخانه ای نیروهای یمنی به مواضع مان واقع در خاک عربستان منجر به هلاکت تعدادی از نظامیان ارتش این کشور و عناصر وابسته به آن شد.

هلاکت نظامیان سعودی در حملات موشکی نیروهای یمنی به خاک عربستانبه گزارش حوزهتحولات منطقهگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛یگان های ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز یکشنبه 3 تیرماه موفق شدند با شلیک موشک های کاتیوشا و خمپاره مواضع نظامیان ارتش عربستان را در عسیر هدف قرار دهند.

بر اساس این گزارش، مواضع نظامیان سعودی در مناطق الخقاقه و العبادیه در جیزان و مناطق السدیس در نجران هدف قرار گرفته و تعدادی از این نظامیان به هلاکت رسیدند.

همچنین در جریان عملیات تک تیراندازهای یمنی دست کم ۲۲ مزدور ائتلاف سعودی از جمله نظامیان سودانی در جبهه های داخلی طی ۲ روز گذشته کشته شدند.

در ادامه این تحولات تعدادی از نظامیان ارتش عربستان در جریان حمله توپخانه ای نیروهای مقاومت به مواضع آنها در جبل قیس واقع در جیزان به هلاکت رسیدند.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

نظامیان ,عربستان ,ارتش ,های ,مواضع ,هلاکت ,نظامیان ارتش ,تعدادی از ,به هلاکت ,در جیزان ,از نظامیان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سـفـــیر گـــرافـی SafirGraphy TEHRAN Bazaar صندوق قرض الحسنه شهیدان اله پرست آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهترین ژرمن مو بلند اصیل کرج لنزیرو - دنیایی به وسعت عکاسی مطالب اینترنتی دکتر حاتمی هیئت خادمان امام حسن عسکری (ع) نیشابور جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99