نخستین آزمایشگاه تخصصی پاتوبیولوژی ارتش در غرب کشور در بیمارستان 520 کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، این آزمایشگاه با حضور جمعی از فرماندهان نظامی در بیمارستان 520 ارتش شهرستان کرمانشاه افتتاح شد.

رییس بیمارستان 520 ارتش در حاشیه افتتاح این آزمایشگاه گفت: این آزمایشگاه در سطح استان کرمانشاه نمونه است و علاوه بر کارکنان و خانواده های نیروهای مسلح به دیگر افراد نیز خدمات دهی خواهد کرد.

سرهنگ پزشک علی اصغر کشتازرع افزود: این آزمایشگاه در فضایی به مساحت 150 متر مربع افتتاح شده و 15 پزشک متخصص پاتوبیولوژی در آن مشغول به فعالیت هستند.

وی ادامه داد: این آزمایشگاه دارای بخش های مختلفی همچون هموتولوژی، هورمون شناسی، بیوشیمی میکروبشناسی، آنالیز ادرار، پاتولوژی و بانک خون است.

رییس بیمارستان 520 ارتش تصریح کرد: این بیمارستان به عنوان بیمارستان تخصصی ارتش در غرب کشور فعالیت می کند و علاوه بر کارکنان ارتش به دیگر کارکنان و خانواده های نیروهای مسلح و مردم عادی نیز خدمات دهی دارد.«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

بیمارستان ,آزمایشگاه ,ارتش ,افتتاح ,کارکنان ,های ,این آزمایشگاه ,بیمارستان 520 ,ارتش در ,افتتاح شد ,520 ارتش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mobina710 nima وبسایت تفریحی تیک تاک مرکز المپیاد شهر دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خرید اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مسافرتی ارزان ساعت دار 2019 akhbarestan عطر لیلیوم -عطر و ادکلن-liliome.ir سیاهه های یک پدر Les poulets et les porcs