معاون ی سازمان عقیدتی ی ارتش گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران امروز تبدیل به الگوی مقاومت و پایداری در منطقه و جهان شده است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، جلسه آگاه سازی ی با موضوع تحولات منطقه با حضور امیر سرتیپ دوم دکتر اکرمی نیا معاون ی سازمان عقیدتی ی ارتش در مرکز آموزش 05 نیروی زمینی برگزار شد.

معاون ی سازمان عقیدتی ی ارتش کشور ایران را منسجم ترین کشور با هویت اصیل اسلامی ایرانی در منطقه دانست و گفت: استقلال و عزت دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که آمریکا به دنبال گرفتن آن ها از ما است.

وی افزود: با نگاهی راهبردی به تحولات جاری در منطقه می توان متوجه می شویم مقاومت در برابر زیاده خواهی های آمریکا هزینه کمتری نسبت به سازش و دوستی با آمریکا دارد، به طور نمونه دوستی با آمریکا برای کشور عربستان هزینه های زیادی در بر داشته است.

امیر سرتیپ دوم دکتر اکرمی نیا بیان کرد: ما با انجام عملیات مستشاری در عراق و سوریه از گسترش جنگ به داخل کشور جلوگیری کردیم و ایران را به الگوی مقاومت و پایداری در منطقه و جهان تبدیل کردیم.

در این جلسه از نفرات برتر مقاله نویسی ی تقدیر شد«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

ی ,کشور ,منطقه ,آمریکا ,عقیدتی ,سازمان ,معاون ی ,عقیدتی ی ,در منطقه ,ی سازمان ,سازمان عقیدتی ,سازمان عقیدتی ی ,ی سازمان عقیدتی ,معاون ی سازمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات mosi11 pmcfamily1 dechamrok کاوشگران دانش berooz dehkade-tamirat عاشقان معرف اخبار مذهبی