مراسم بیست ونهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) حواشی خواندنی داشت.

به گزارش خبرنگاراحزاب و تشکلهایگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروز بیست و هشتمین مراسم سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) در مرقد مطهر ایشان با حضور پرشور قشرهای مختلف مردم و مقامات لشکری و کشوری بر گزار شد.

مردم روزه دار از نقاط مختلف کشور با وجود گرمای هوا از ساعت ها قبل در حرم بنیانگذار انقلاب برای تجدید میثاق دوباره با امام راحلشان حاضر شدند.

جوان های امروز هم همپای جوانان دیروز به حرم امام خمینی(ره) آمدند تا بار دیگر بگویند پای انقلاب اسلامی ایستاده اند.

در ادامه حاشیه های مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را می خوانید:

/////

با اینکه امام (ره) را ندیده از عشق به معمار کبیر انقلاب می گوید
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۱

جوانی است ۱۷ ساله که برای دومین بار است به مراسم سالگرد ارتحال امام راحل می آید و با اینکه ایشان را ندیده از عشق به معمار کبیر انقلاب می گوید، از اینکه امامی داشته عادل و علاقمند به جوانان؛ پرسیدم این صفات امام را از کجا میدانی؟ وی گفت: از نسل های اول انقلاب و بزرگان شنیده ام و در کتاب ها خوانده ام؛ این ها باعث شده مجذوب شخصیت امام (ره) شوم و تا وقتی جان دارم لباس خدمت به نظلم و انقلاب را از تنم در نمی آورم.

تجدید میثاق با پیر جماران/ می گویند برای بیعت دوباره آمده ایم

امام را ندیدند اما به عشقش تا حرم آمدند
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۶

هر چه عقربه ها، به ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه نزدیک می شود سیل جمعیت حاضر در حرم امام راحل بیش تر و بیش تر می شود.

البته این حضور نه فقط به ساعات نزدیک شروع مراسم بلکه به صبح امروز باز می گردد و خیل عاشقان روح خدا از شهرهای دور و نزدیک از بامداد امروز حرکت خود را به سمت مرقد امام (ره) آغاز کردند تا بیعتی دوباره کنند.

تجدید میثاق با پیر جماران/ می گویند برای بیعت دوباره آمده ایم

امروز از همه قشری در مراسم شرکت کردند اما حضور جوانان بیش تر از سال های قبل به چشم می خورد.

جوانانی که امام راحل را ندیدند اما به عشقش از راه های دور و نزدیک به تهران آمدند تا پیمانی که روزی پدرشان با امام خمینی (ره) بسته را این بار خود تجدید کنند.

دهه هشتادی هایی که به عشق امام راحلشان آمدند
۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۵۰

از ترافیک سنگین اتوبان منتهی به درب شرقی حرم مطهر امام خمینی (ره) مشخص بود که جمعیت فراوانی امروز در جوار بنیان گذار رهبر انقلاب ۱۹ ماه رمضان را تا افطار سپری کنند. انگار نه انگار که با گذشت دو دهه از ماه مبارک رمضان طبیعتا باید رمق از تن روزه داران رفته باشد، اینجا همه از کودک تا بزرگسال هم قدم و در یک مسیر به یک چیز فکر می کنند، همان چیزی امام خمینی(ره) هم به آن فکر می کردند؛ "ادامه انقلاب اسلامی زیر پرچم ولایت تا ظهور حجت بن الحسن (عج) ".

تصویری که از مراسم ارتحال امام (ره) در ذهنم بود، تجدید میثاق انقلابیون دهه ۵۰ بود، اما اینجا دهه هشتادی ها دست پدر و مادر را گرفته و با اشتیاق آمده اند، دختر و پسر ها چه بسا بیشتر از پیرمرد ها و پیرزن ها عاشقانه با زبان روزه و زیر آفتاب مستقیم نیمه خرداد آمده اند.

حالا همان هایی که انقلاب را بی یاور می دیدند و مدام از پایان جمهوری اسلامی سخن به میان می آوردند، با مشاهده حرارت حضور مردم چشمان متحیرشان ذوب می شود.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

امام ,ره ,انقلاب ,مراسم ,خمینی ,ها ,امام خمینی ,خمینی ره ,امام ره ,ارتحال امام ,می شود ,مراسم سالگرد ارتحال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی عدالتگران سایت معرفی انیمه های زیبا kartxan یوزرنیم نود 32 + پاسخ مسابقات اینترنتی عاشقانه های ماندگار دهم نقشه دهم نقشه کشیکشی Web Design Studio Pro ای فایل مَـسْـتـانِــہ