جمعیت جانبازان اسلامی به مناسبت بیست و نهمین سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) اطلاعیه ای صادر کرد.

مکتب حضرت امام (ره) گزینه های تهدیدی روی میز را به فرصت برای جبهه مقاومت اسلامی بدل کرده استبه گزارش حوزهاحزاب و تشکلهایگروه ی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جمعیت جانبازان اسلامی بیانیه ای به مناسبت بیست و نهمین سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره ) صادر کرد که متن کامل آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آستانه چهل سالگی تولد انقلاب اسلامی و تناور شدن نهالی که معمار بزرگ انقلاب آن را بنیان گذارد اکنون نظامی مستحکم را با ابعادی بین المللی و سرزمینی خود نشان می دهد.

نظامی که بن مایه های اندیشه و عمل خود را با تعبیر وحیانی از شعار نه شرقی و نه غربی مستقل از نظام سلطه وقدرتهای منطقه ای به پیش می برد.

بازخوانی حداقل پنجاه ساله پیش از انقلاب ، سلطه بلا منازع لیبرالیسم و مارکسیسم درجهان وحتی در بین مبارزین نشان می دهد ، کژ راهه تفکرات التقاطی برآمده از مکاتب مادی شرقی و غربی آثار خود را برگروه های اسلامی و روشنفکری آن روزگاران گذارده بود.

مکتب امام (ره) با نواندیشی در روش و عمل انقلابی با تکیه بر اصول و ارزشهای اسلام ناب محمدی( ص) بنای حاکمیتی را برمبنای اصل مترقی ولایت فقیه پیش روی مسلمانان و مستعضفین جهان قرار داد که اکنون با سپری شدن چهل سال از فراز و فرود حوادث جهانی و رخدادهای منطقه ای می توان نهالی را دید که به نظامی تناور با هویت، صاحب نفوذ و تعیین کننده در معادلات منطقه ای و بین المللی تبدیل شده است.

ادعای هزینه هشت هزار میلیارد دلاری ترامپ برای صف آرایی ائتلاف عبری، غربی وعربی مقابل نفوذ مکتب حضرت امام( ره) به اقرار استراتژیستهای صهیونیست آمریکایی نه تنها نتوانسته از گسترش و شتاب اسلام انقلابی بکاهد، بلکه بی نظیرترین گزینه های تهدیدی روی میز را به فرصت و اقتداری بالاتر برای خود و جبهه مقاومت اسلامی بدل کرده است.

سوریه، عراق و یمن، نهضت بازگشت فلسطینیان و شکست تاریخی القاعده، داعش، النصره و تکفیری ها برغم بکارگیری بی نظیر فن آوری های جدید، روشهای نوین جنگ نرم نیمه سخت وسخت و صرف هزینه های هنگفت در فضای مجازی و تجهیز دولت های حامی، نشانه های واقعی و غیر قابل انکار از نصرت انقلابی هست که خداوند وعده نصرت آن را به امت مظلوم و مقتدر داده است.

امام خمینی ( ره )به تعبیر شهید مطهری انسان برگزیده ای بود که چهار "امنوا" شاکله شخصیتی او را تشکیل می داد. "امنوا بالقوم" باورعمیق نسبت به مردم و پایداری آنها در سختی ها.

"امنوا بالقول" باور عمیق به اسلام ناب و کلام وحی.

"امنوا بالسبیل" ایمان بی تردید مبارزه با نظام سلطه و صهیونیسم و تحقق عدالت الهی.

و چهارمین "امنوا"، "امنوا الله" همه چیز را از خدا دانستن عمل به تکلیف.

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

های ,ای ,ره ,اسلامی ,امنوا ,امام ,حضرت امام ,را به ,خمینی ره ,امام ره ,منطقه ای ,جبهه مقاومت اسلامی ,جمعیت جانبازان اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فضائل اهل بیت علیهم السلام نمونه سوالات آزمون های بورس - اصول بازار سرمایه - تحلیل گری sanat1 ancalcato آشپزی – پیمانکار تهیه غذا (کیترینگ) سایت دانلود پایان نامه سبزسبز issacahmadi فیلم پارتی در تهران دانلود موزیک