فرمانده نیروی دریایی ارتش ضمن بازدید از شبکه سحر اطلاع رسانی درمورد پیشرفت های کشور و پرداختن به دیپلماسی دفاعی نیروی دریایی را ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی ارتش، دریادار حسین خانزادی در بازدید از شبکه سحر با تاکید بر نقش مهم رسانه در امر اطلاع رسانی و روشن کردن افکار عمومی گفت: با آنکه بخشی از فعالیت های حوزه های نظامی در کل جهان جزء اخبار طبقه بندی شده است اما در بعضی موارد اطلاع از آخرین دستاوردها و پیشرفت ها باعث افزایش روحیه ملی و حس اعتماد به نفس خواهد شد و نوعی همگرایی ایجاد می کند. وظیفه رسانه این است که عملکرد و فعالیت نیروی دریایی را چه در داخل و چه خارج انعکاس دهد و نباید در این مورد غفلت کرد.

وی افزود: رسانه ملی باید اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را محقق کند و برنامه های آن هدفمند، هوشمندانه و دقیق انتخاب شود که مطمئنا شبکه سحر با رویکرد برون مرزی این خط مشی را دنبال می کند.

خانزادی گفت: رویکرد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بخشی از دیپلماسی دفاعی است و برقرای صلح و امنیت جمعی در منطقه و جهان و همچنین اقدامات بشردوستانه از مسائل مهمی است که نیروی دریایی جمهوری اسلامی دنبال می کند.

خانزادی در پایان تاکید کرد: همه پیشرفت های نیروی دریایی را مدیون توجه و تاکید مقام معظم رهبری هستیم چرا که ایشان همواره تاکید دارند دستیابی به ظرفیت ها و فناوری ها، حاشیه امنیت بزرگ برای نظام ایجاد می کند.

همچنین علیرضا سلیمانی زاده مدیر شبکه جهانی سحر در بازدید دریادار حسین خانزادی از این شبکه، ماموریت شبکه سحر را اطلاع رسانی به مخاطبان و علاقه مندان انقلاب در خارج از مرزها عنوان کرد.

سلیمانی زاده گفت: انتقال پیام انقلاب، معرفی چهره واقعی و پیشرفت ایران اسلامی در حوزه های مختلف به ویژه در عرصه های علمی، حوزه نظامی و توانمندی های کشور در استقلال و تمامیت ارضی از اولویت های شبکه سحر برای برنامه سازی است.

مدیر شبکه جهانی سحر با اشاره به وجود چهار کانال ۲۴ ساعته کردی، اردو، آذری و بالکان و بیش از ۷۰۰ میلیون مخاطب گفت: شبکه جهانی سحر علاوه بر انتقال پیام انقلاب و معرفی چهره واقعی ایران اسلامی، توانمندی ها و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران را به گوش جهانیان می رساند و در این مسیر حتما به همکاری و پشتیبانی همه جانبه نهادها و سازمان ها و نیروهای مسلح نیاز داریم.

وی با اشاره به گستره فعالیت ارتش جمهوری اسلامی، بهره مندی از دانش، تخصص و تجربیات فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی را فرصت بسیار مناسبی برای ساخت مجموعه های مستند عنوان کرد و افزود: ساخت این مجموعه ها می تواند برای ملت و دوستداران جمهوری اسلامی قوت قلب مهمی باشد و با نشان دادن قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی ایران، اعتماد به نفس را میان جبهه محور مقاومت و ملت های دیگر تقویت کند

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

های ,شبکه ,سحر ,دریایی ,نیروی ,اسلامی ,نیروی دریایی ,جمهوری اسلامی ,شبکه سحر ,دریایی را ,می کند ,جمهوری اسلامی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nextnewoodto مجله درمان زخم سروده هاى علیرضا سُرایش movj4 flocbibnignga بچسبون sher-ghese-kodakane درخت تنها درمان بواسیر :)