فرمانده مرکز تولید، بهینه سازی و نوسازی شهید زرهرن نزاجا گفت: نیروی زمینی ارتش اولین دوره مسابقات ملی طراحی صنعتی ادوات نظامی را برگزار می کند.

به گزارشروابط عمومی ارتش، سرهنگ غلامحسین سلیمانی فرمانده مرکز تولید، بهینه سازی و نوسازی شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش در نشست خبری نخستین دوره مسابقات ملی طراحی صنعتی ادوات نظامی که صبح امروز برگزار شد گفت: نیروی زمینی در نظر دارد اولین دوره مسابقات ملی طراحی صنعتی ادوات نظامی را برگزار کند.

ویبا اشاره به این کهمرکز تولید، بهینه سازی و نوسازی شهید زرهرن در۱۴اردیبهشت۹۲ایجاد شد، ادامه داد: از آن زمان تا کنون چندین مرکز اورهال و بازسازی ادوات نزاجا از جمله خطوط اورهال چیفتن، نفربر و ماشین آلات مهندسی راه اندازی شده است.

سلیمانی با بیان این که این مسابقه در چهار حوزه زرهی، چرخدار، توپخانه و لیزر برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ملی، بهره گیری از دانش طراحی صنعتی و علم دانشگاهی متخصصان در راستای تجهیز و بهینه کردن ادوات نیروی زمینی است.

فرمانده تولید، بهینه سازی و نوسازی شهید زرهرن تصریح کرد: این مسابقات اواسط تابستان آغاز و مراحل مختلفی از ارسال طرح به دبیرخانه تا ساخت ماکت و تهیه نقشه سامانه ها را شامل می شود.

وی همچنین خبر داد: در آینده نزدیک از دستاوردهای جدید در حوزه نوسازی و بهینه سازی ادوات نیروی زمینی در مرکز شهید زرهرن رونمایی خواهد شد.

سلیمانی ادامه داد: یکی از نکات مورد توجه ما در مرکز شهید زرهرن، محمول کردن توپخانه و افزایش تاثیر و حجم آتش توپخانه است. اقدامات خوبی نیز در این زمینه انجام شده است و توپ۱۵۵عاشورا یکی از این موارد بود که اخیرا رونمایی شد.

فرمانده تولید، بهینه سازی و نوسازی شهید زرهرن درباره تانک کرار و زمان بکارگیری آن در نیروهای مسلح نیز گفت: کارهای مقدماتی برای بکارگیری تانک کرار و ذوالفقار در رزم زمینی نیز در حال انجام است اما هنوز به طور عملیاتی در اختیار رزم نزاجا نیستند

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

شهید ,بهینه ,زرهرن ,ادوات ,نوسازی ,زمینی ,شهید زرهرن ,و نوسازی ,نوسازی شهید ,بهینه سازی ,طراحی صنعتی ,صنعتی ادوات نظامی ,طراحی صنعتی ادوات ,فرمانده تولید، بهینه ,ادوات نیروی زمینی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

markaztamiratiran پایگاه خبری سرباز مبارز هنرمندان از من بپرسید! به به لره بالن- ناصر اسدی تجربیات گوناگون The Best MLB Minnesota Twins Jerseys Cheap On Sale. اخبار اقتصادی فوری سیب دانلود صدای سخن عشق