فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش در بهترین آمادگی رزمی قرار دارند و دشمنان اسلام جرات تعدی و به خاک کشورمان را ندارند.

به گزارشروابط عمومی ارتش،امیر سرتیپ <<کیومرث حیدری>> فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در جمع نیروهای کارکنان تیپ 321 مرند، مأموریت اصلی این نیرو را حفظ آمادگی رزمی عنوان کرد و گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه نیروی زمینی ارتش در بهترین آمادگی رزمی قرار دارند و دشمنان اسلام جرات تعدی و به خاک کشورمان را ندارند.

وی با اشاره به سابقه مردم آذربایجان در طول تاریخ و با تاکید بر اینکه آذربایجان قطب اقتدار کشور و ولایتمداری است، افزود: مردم آذربایجان با سابقه تاریخی خوب و شهدای ارزنده با روحیه ولایتمداری و با بصیرت مثال زدنی ثابت کرده اند همپای انقلاب ایستاده اند و هر تهدیدی را پاسخ دندان شکن خواهند داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی بخش مهمی از پازل قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می دهد، تاکید کرد: در طول تاریخ مردم آذربایجان در تمامی صحنه ها نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

سرتیپ حیدری با اشاره به راهبرد مهم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارتقای روحیه کارکنان این نیرو، بخش عظیمی از اندیشه و وقت فرماندهان نیروهای مسلح را معطوف به موضوعات معیشتی و رفاه کارکنان عنوان کرد.

وی در پایان به اجرای طرح های۲۶گانه لبیک برای ارتقای توان و اقتدار نیروی زمینی ارتش اشاره و تصریح کرد: محور اصلی این طرح ها معطوف به افزایش روحیه و رفاه کارکنان است که این امر مورد تاکید فرمانده کل قوا و فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران است

«موشک کوثر»، برگ برنده نیرو‌های مسلح ایران در خلیج فارس + فیلم و تصاویر

فرمانده کل ارتش فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

رزمایش غیر مترقبه نیروی زمینی ارتش در شمال غرب کشور آغاز شد

ارتش ,نیروی ,زمینی ,کارکنان ,فرمانده ,آذربایجان ,زمینی ارتش ,نیروی زمینی ,جمهوری اسلامی ,آمادگی رزمی , به ,ارتش جمهوری اسلامی ,فرمانده نیروی زمینی ,جمهوری اسلامی ایران ,ویژه نیروی زمینی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فراز جهانبین ریمیکس های ایرانی برای تمام سلیقه ها عقل آبی bitanrayaneh نواگیم:دانلود بازی کامپیوتر جدید خدمات تزریق پلاستیک رنجبر09123951874 مرجع آموزش بورس توریستی و مسافرتی وبلاگی که شبیه آن بهشت گم شده است درس وبحث